🎉 قابلیت جدید: اسکن کارت ویزیت‌های کاغذی با پلتفرم گارنت کارت
در یک لحظه، اطلاعات روی کارت ویزیت‌های کاغذی رو در کانتکت گوشی خودتون داشته باشید!

تصور کنید بعد از نمایشگاه، جیب‌هایتان پر از کارت ویزیت‌های مختلف است، یا بعد از یک سیمنار شلوغ که از افراد مختلفی کارت ویزیت‌های متعددی را دریافت کرده‌اید؛ اگر از حمل این کارت ویزیت‌ها خسته نشده باشید و تا منزل نیز آن‌ها را گم نکرده باشید، در نهایت باید سر فرصت اطلاعات کارت ویزیت‌ها را در کانتکت گوشی خود وارد کنید تا از دست نروند. ما در گارنت کارت همواره به دنبال بهبود تجربه کاربری شما هستیم، پس با افتخار قابلیت جدیدی را معرفی می‌کنیم که کار شما را آسان‌تر و مدیریت اطلاعات تماس مخاطبینتان را راحت‌تر و سریع‌تر می‌کند: اسکن کارت ویزیت‌‌های کاغذی با پردازش تصویر و هوش مصنوعی گارنت کارت.

چگونه کار می‌کند؟!

با استفاده از این قابلیت، تنها کافیست از طریق پنل مدیریت گارنت کارت خود، با کلیک بر روی گزینه Scan Paper Business Card از روی کارت ویزیت کاغذی مد نظر خود، عکس بگیرید. بلافاصله پلتفرم گارنت کارت، اطلاعات روی کارت ویزیت را استخراج کرده و آن را تفکیک شده به شما نمایش می‌دهد. فرقی نمی‌کند کارت ویزیت به زبان فارسی باشد یا به زبان انگلیسی؛ شما تمامی اطلاعات درج شده روی کارت ویزیت کاغذی را توانستید در پنل گارنت کارت خود ذخیره کنید و در صورت نیاز تنها با یک کلیک، می‌توانید جزئیات اطلاعات را بعنوان یک کانتکت در تلفن همراه خود ذخیره کنید.

ویژگی‌های برجسته

.:. تشخیص هوشمند اطلاعات: فناوری پیشرفته ما تمامی اطلاعات روی کارت ویزیت مانند نام، موقعیت شغلی، نام شرکت، آدرس ایمیل، شماره‌های تماس و ... را با دقت بالا استخراج می‌کند.

.:. ذخیره در تلفن همراه: علاوه بر اینکه اطلاعات بصورت خودکار در پنل گارنت کارت شما ذخیره می‌گردد، می‌توانید با کلیک روی گزینه Save Contact، اطلاعات روی کارت ویزیت را در یک لحظه در تلفن همراه خود ذخیره کنید.

.:. سرعت و دقت بالا: بدون نیاز به ورود دستی اطلاعات، در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی می‌شود.

چگونه می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید؟

در حال حاضر قصد داریم این قابلیت را قبل از رونمایی عمومی، بصورت محدود برای برخی از کاربران گارنت کارت فعال کنیم. اگر مایلید از اولین کسانی باشید که از این ویژگی بهره‌مند می‌شوند، لطفا از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام بفرمایید.

درخواست فعال‌سازی
با پر کردن فرم زیر، وارد لیست انتظار خواهید شد و به زودی این قابلیت برای شما فعال می‌گردد.